Book of Dead
Book of Dead
Sizzling Hot
1 yer
Book of Dead
-
4971 TRY
Cassa*
2 yer
Book of Dead
-
1902 TRY
Rosa*
3 yer
Sizzling Hot
-
934 TRY
Keith*
büyük ikramiye
1
5
8
5
0
5
8
main-bg
Sweet Bonanzahttps://banasweets.comSweet Bonanza Hileleri

Sweet Bonanza Hileleri

Hemen hemen tüm slot makinelerinde size daha fazla kazanç sağlayacak hileler bulunur, ancak kazanabilmeniz için bunları kullanmanın doğru yollarını bilmelisiniz. Bu makale size slot makinelerinde en yaygın hilelerden bazılarını nasıl kullanacağınızı gösterecek.

Yüksek ücretli semboller

Sweet Bonanza inanılmaz ödüller, çeşitli bahis seçenekleri ve en iyi slot oyunlarından bazılarını sunar. Pragmatic Play tarafından tasarlanan Sweet Bonanza, her yönden ödeme düzeni kullanır. Bu, ekranda çok fazla sembol sıralamasanız bile çok para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Sweet Bonanza, kazanan bir kombinasyon oluşturmanıza yardımcı olmak için bir Takla özelliğini kullanır. Bu özellik, ekranda kazanan bir kombinasyon göründüğünde etkinleştirilir. Doğru sembol kombinasyonu ile bahsinizin 500 katına kadar kazanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz dönüşler de kazanabilirsiniz. Üç veya daha fazla Scatter sembolü indirdiğinizde, 5 bedava dönüş kazanırsınız.

Gökkuşağı Bombası sembolü, yalnızca bedava dönüşler sırasında görünen özel bir simgedir. Bu sembol, döndürme değerinizi 2x ile 100x arasında çarpar. Lolipop sembolü aynı zamanda bir dağılım sembolüdür. Bunlardan 5 tanesini ekrana getirirseniz, bahsinizin 50 katına kadar kazanabilirsiniz.

Kazançlarınızı artırabilecek bir başka sembol de Şeker Bombasıdır. Bu sembol, kazancınızı bahsinizin 100 katı ile çarpabilir.

Çok kazandıran bir başka sembol de lolipoptur. Bu sembollerden altı tanesini indirerek 500$’a kadar kazanabilirsiniz. Lolipop ayrıca makaraların herhangi bir yerinde ödeme yapar.

EN İYİ 5 KUMARHANE
1
5/5
2
3,5/5
top5
3
4/5
4
4/5
top5
5
4/5
Gerçek Para Kazanın